Gücüm Gümrükleme

Hakkımızda

Hakkımızda


Gücüm Gümrükleme, Gümrük Müşaviri A. Şükrü GÜCÜM tarafından kurulmuştur. İthalatçı ve ihracatçı firmalar ile lojistik sektöründeki firmalara danışmanlık ve gümrük müşavirliği hizmetleri veren firmamız, taviz vermediği ilkeleriyle sektöründe güvenilirliği ve profesyonel hizmet anlayışı ile tanınmaktadır.


Firmamız, Marmara Bölgesinde liman gümrükleri başta olmak üzere; karayolu, demiryolu ve havayoluna yönelik gümrük idarelerinde lokal ofisleriyle günümüz rekabet koşullarının gerektirdiği hızla müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine amaç edinmiştir.
Gücüm Gümrükleme portföyünde bulunan müşterilerle uzun yıllar çalışabilme ve hizmet kalitesinin düzeyini koruyabilme kabiliyeti ile övünmektedir. Bu kabiliyet güvenilirlilik ile desteklenerek güçlendirilmiştir.

Müşterilerin mevzuat dahilinde haklarını sonuna kadar korumak ve müşteri ihtiyaçlarını mevzuat sınırları içinde ve kanunlar karşısında zorda bırakmadan karşılamak Gücüm Gümrüklemenin temel prensibidir.

Çağın ihtiyacı olan teknolojik yatırım hizmet sektörünün çağdaş gereği haline dönüşmüştür. Gücüm Gümrükleme gerek gümrük idarelerine elektronik bağlantılar, gerek dökümantasyonda güvenlik ve hız için teknolojik araçların kullanılması, gerekse tüm ofislerinde elektronik yazışa imkanları dahil diğer iletişim sistemleri ile hızlı bilgi akışının sağlanması için gerekli altyapıyı oluşturmuştur.

Modern ve çağdaş toplumun tanımı hizmet alan toplumdur. Gücüm Gümrükleme çağdaş bir hizmetin bütün gereklerini yerine getirmek için çalışmaktadır.